بهترین سایت خرید تتر ❤️ بهترین قیمت تتر فقط در ارزپال

دسته بندی :رمزارز ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ حسین 190
خرید تتر

خرید تتر

اگر به دنبال خرید تتر به بهترین قیمت هستید، حتما با کاربردهای آن آشنا بوده و نیازی به ارائه‌ی توضیحات بیشتر در خصوص استیبل کوین USDT نیست. در این مقاله، قصد داریم تا بهترین سایت خرید USDT را به شما معرفی کرده و خدمات متمایزی که باید به دنبال آن باشید را نیز نام ببریم.

با یک جستجوی ساده، تعداد بسیار زیادی وبسایت پیدا خواهید کرد که همگی امکان خرید و فروش Tether را فراهم کرده‌اند، اما همه‌ی آن‌ها را نمی‌توان بهترین انتخاب برای کاربران دانست. چرا که بسیاری از آن‌ها، قیمت‌های نامناسبی ارائه کرده، مدت زمان احراز هویت طولانی‌ای دارند، کارمزدهای بالایی داشته و … در کل، شما می‌توانید خرید خود را به نحو بهتری انجام دهید.

سرفصل های بهترین سایت خرید تتر
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  کاربرد USDT

  استیبل کوین USDT همانند دلار آمریکا، روشی برای فرار از ریسک است. هر زمان که بازارها دچار نوسانات شدیدی شده و سرمایه‌گذاران و تریدرها قصد داشته باشند که سرمایه‌ی خود را برای مدتی از بازار بیرون کشیده و ریسک خود را کاهش دهند، دارایی‌های خود را به دلار تبدیل کرده و یا اگر در بازار رمزارزها فعالیت داشته باشند، با خرید تتر، ریسک سرمایه‌ی خود را کاهش می‌دهند.

  علاوه بر این مورد، امروزه بسیاری از سایت‌ها از رمزارز استیبل کوین تتر به عنوان روش پرداختی نیز استفاده می‌کنند. تا پیش از این، پرداخت‌های خارجی فقط با روش‌هایی همانند ویزا کارت، مستر کارت، پی پل، انواع ووچر و … امکان‌پذیر بود، اما امروزه به دلیل ثبات ارزش Tether و برابری آن با دلار آمریکا، این استیبل کوین نیز به جمع روش‌های پرداخت قابل اعتماد پیوسته است.

  اما در حال حاضر، دلیل اصلی خرید تتر، انتقال آن به حساب صرافی‌های کریپتوی خارجی و خرید و فروش رمزارزها است. از آنجاییکه کاربران ایرانی امکان استفاده از ویزا کارت برای شارژ حساب صرافی‌هایی همانند بایننس، کوکوین، کوینکس و … را نداشته، بهترین روش جایگزین برای شارژ حساب این صرافی‌ها، استفاده از USDT و انتقال آن به آدرس والت خود در صرافی‌های خارجی است. به همین دلیل نیز مجموعه ارزپال، امکان خرید عمده Tether و انتقال آن به هر والتی را در کمترین زمان ممکن، فراهم کرده است.

  بهترین سایت خرید تتر

  برای خرید Tether به صورت کلی دو روش وجود دارد. روش اول استفاده از خدمات صرافی رمزارز بوده و روش دوم نیز استفاده از خدمات صرافی دیجیتال است. هر دو گزینه، مزایا و محدودیت‌های خود را دارند. طبیعتا، انتخاب بهترین سایت برای خرید تتر بستگی به حجم سفارش کاربر و همچنین هدف نهایی از این خرید داشته که در ادامه توضیح خواهیم داد.

  صرافی کریپتو

  احتمالا نام‌هایی همانند نوبیتکس، اوکی اکسچنج، والکس و … را شنیده باشید. این صرافی‌های کریپتو، مکانی برای خرید و فروش رمزارزهای مختلف بوده و یکی از خدماتی که ارائه می‌کنند، امکان خرید تتر است. در این صرافی‌ها، خریداران و فروشندگان پای میز معامله نشسته و عرضه و تقاضا به تعیین قیمت هر رمزارز از جمله Tether کمک می‌نماید. اگر در حوزه‌ی خرید و فروش رمزارزها فعالیت داشته باشید و این صرافی‌های رمزارز داخلی را انتخاب نمایید، می‌توانید از خدمات آن‌ها استفاده نمایید.

  اما اگر هدف شما از خرید تتر، انتقال آن به والت دیگری یا حساب صرافی رمزارز خارجی باشد، انتخاب گزینه‌هایی همانند نوبیتکس و اوکی اکسچنج، مناسب هدف شما نخواهد بود.

  محدودیت های صرافی کریپتو

  صرافی‌های کریپتو عموما فرآیند احراز هویت طولانی‌ای داشته که ممکن است تا چندین روز زمان ببرد. علاوه بر آن، در ابتدای احراز هویت سقف محدودی برای تراکنش‌ها در نظر گرفته‌اند که عملا پاسخگوی خرید عمده تتر نخواهد بود. این سقف تراکنش روزانه حتی ممکن است به اندازه‌ی 500 هزار تومان در روز تعیین شده باشد که کمتر از 20 دلار (یا 20 تتر) خواهد بود. همچنین، در صورتیکه قصد انتقال USDT را داشته باشید، باید دو مرحله کارمزد پرداخت نمایید. مرحله اول زمانی است که از یک فروشنده تتر را خریداری کرده‌اید و مرحله دوم نیز زمان انتقال تتر به والت مد نظر است.

  هنگامیکه قصد انتقال تتر به والت دیگر را داشته باشید و هدف شما خرید و فروش رمزارزها در صرافی‌های کریپتوی ایرانی نباشد، بهتر است از خدمات صرافی دیجیتال همانند ارزپال استفاده نمایید.

  صرافی دیجیتال خرید تتر

  صرافی‌های دیجیتال، امکان خرید و فروش رمزارزهای مختلف و همچنین خدمات پرداخت خارجی را ارائه کرده‌اند. در این صرافی‌ها، خرید و فروش بین صراف و کاربر انجام شده و تمامی قیمت‌گذاری‌ها بر اساس قیمت روز دلار در بازار انجام خواهد شد. این بدان معناست که هر قیمتی که در پنل کاربری مشاهده نمایید، قیمتی است که سفارشات با آن ثبت خواهد شد. در صرافی کریپتو، قیمت‌گذاری بر اساس حضور طرف دیگر معامله انجام شده و در بسیاری از موارد، فروشنده (یا خریدار) بارها باید قیمت مد نظر خود را اصلاح نماید.

  در صرافی دیجیتال، احراز هویت در کمترین زمان ممکن انجام شده (در چند دقیقه) و سقف تراکنش آن بسیار بالاتر از صرافی‌های کریپتو است. همچنین، میزان کارمزد خرید تتر از صرافی دیجیتال و انتقال آن به والت دیگر، بسیار کمتر بوده که عملا خرید USDT را مقرون به صرفه خواهد نمود. به محض خرید هرگونه رمزارز از جمله USDT، موجودی به آدرس والت ارائه شده منتقل خواهد شد و همین امر نیز امنیت دارایی شما را بیشتر خواهد کرد.

  بهترین صرافی خرید تتر

  در میان تمامی فروشندگان تتر، ارزپال بهترین صرافی خرید تتر لقب گرفته است. این ارزیابی بر اساس پارامترهای زیر انجام گرفته است:

  • نحوه قیمت گذاری
  • میزان کارمزد
  • محدودیت تراکنش‌های روزانه
  • پنل اتوماتیک سفارشات
  • کیفیت تیم پشتیبانی
  • سرعت انتقال رمزارز
  • نقد کردن درآمد ارزی
  • پروسه‌ی احراز هویت
  • پشتیبانی از شبکه trc-20

  در ادامه این ویژگی‌ها را بررسی خواهیم کرد.

  خرید تتر ارزان

  ارزپال با حذف کارمزدهای اضافی و بهره‌گیری از پنل تمام اتوماتیک، بهترین قیمت خرید تتر یا همان اصطلاحا تتر ارزان را برای کاربران خود فراهم کرده است. قیمت‌گذاری بر اساس قیمت آزاد دلار انجام شده و در هر لحظه، بهترین قیمت برای کاربران ارائه شده است. در صرافی‌های کریپتو، هنگامیکه بازار در حالت صعودی یا نزولی باشد (قیمت مشخص نباشد)، امکان باز ماندن معاملات کاربر وجود داشته که طبیعتا خوش‌آیند کاربران نیست. اما در ارزپال، تمامی سفارشات به صورت آنی انجام خواهند شد.

  خرید تتر بدون احراز هویت

  یکی از نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید، این است که خرید تتر بدون احراز هویت تنها در سایت‌های نامعتبر انجام می‌شود. طبق قوانین ایران، تمامی تراکنش‌های مالی باید پس از احراز هویت کاربران انجام شده، در غیر این صورت، امکان بسته شدن مجموعه و فیلترشدن سایت وجود دارد. تمامی مجموعه‌های معتبر فعال در ایران، موظف به احراز هویت کاربران هستند. اما ارزپال، تمهیداتی اندیشیده که فرآیند احراز هویت را تسهیل نماید.

  احراز هویت سریع

  تیم پشتیبانی ارزپال با بهره‌گیری از پنل قدرتمند و تمام اتوماتیک، توانسته که مدت زمان احراز هویت را به کمتر از 3 دقیقه (در ساعات اداری) برساند. برای احراز هویت سریع، کافی است که تصویر مدرک هویتی خود را آپلود نموده و یک حساب بانکی به نام باز کننده حساب، معرفی شود. پس از آن، تمامی خدمات ارزپال برای کاربران باز خواهد شد.

  خرید تتر trc20

  در حال حاضر، محبوب‌ترین شبکه برای انتقال رمزارز USDT یا همان Tether شبکه‌ی ترون یا همان trc20 است. این شبکه نه تنها بسیار سریع بوده، بلکه کارمزد انتقال آن نیز بسیار کم (در حد 0.8 دلار) است. بسیاری از صرافی‌ها (چه دیجیتال و چه کریپتو) ممکن است این کارمزد را به 1 دلار افزایش داده باشند، اما در ارزپال، این کارمزد کاملا مطابق استاندارد بوده و هیچگونه هزینه‌ی مازاد از خریدار دریافت نخواهد شد.

  خرید تتر trc20

  بهترین قیمت تتر

  ارزپال، همواره بهترین قیمت خرید تتر را برای کاربران در نظر خواهد گرفت. به دلیل حجم بالای سفارشات، قیمت Tether هر لحظه به روز شده و بهترین قیمت در پنل به کاربر نمایش داده خواهد شد. با یک مقایسه‌ی ساده قیمتی متوجه خواهد شد که ارزپال، کمترین قیمت خرید تتر و همچنین بالاترین قیمت فروش تتر (فروش به ارزپال) را لحاظ کرده است.

  خرید تتر فروش تتر

  از آنجاییکه ارزپال در حوزه‌ی خدمات پرداخت خارجی و نقد کردن درآمدهای ارزی فعالیت دارد، در صورتیکه نیاز به نقد کردن درآمد ارزی (تبدیل دلار یا تتر به ریال) را داشته باشید، به سادگی می‌توانید درخواست خرید/فروش خود را ثبت نمایید. تمامی سفارشات در کمترین زمان ممکن انجام شده و در صورت فروش، معادل ریالی مبلغ فروخته شده به حساب بانکی معرفی شده انتقال داده خواهد شد.

  پنل تمام اتوماتیک

  ارزپال با بهره‌گیری از پنل تمام اتوماتیک، درخواست‌های خرید و فروش را به صورت کاملا اتوماتیک انجام داده تا بدون هرگونه فوت وقت، سفارشات انجام شود. در هنگام خرید تتر، ابتدا مبلغ را مشخص نموده، سپس آدرس والت را وارد خواهید کرد (در شبکه ترون یا همان trc20) تا پس از ثبت سفارش و پرداخت مبلغ، تتر به صورت آنی به آدرس والت معرفی شده، منتقل شود.

  نحوه خرید تتر

  برای خرید تتر، ابتدا باید وارد پنل کاربری ارزپال شده و مراحل ثبت نام را دنبال کنید. با کلیک برروی لینک قبلی، با صفحه‌ای مشابه با تصویر زیر روبرو خواهید شد:

  نحوه خرید تتر

  اطلاعات مورد نیاز برای ثبت نام در ارزپال شامل نام، نام خانوادگی، کد معرف (اختیاری) و شماره تلفن همراه بوده و در انتها نیز باید رمزعبور خود را انتخاب و وارد نمایید. سپس برروی دکمه ثبت نام کلیک کنید. در مرحله‌ی بعد، یک کد به شماره موبایل وارد شده ارسال خواهد شد که باید آن را در باکس “کد تایید” وارد نمایید. این مرحله برای تایید شماره موبایل وارد شده انجام گرفته و مطابق تصویر زیر است.

  تایید شماره موبایل

  پس از این مرحله، وارد حساب کاربری خود خواهید شد. در اولین قدم، کافی است که مطابق تصویر زیر، برروی گزینه “تایید مدارک” که در باکس قرمز رنگ نمایش داده شده است، کلیک نمایید.

  خرید تتر بدون احراز هویت

  در صفحه‌ی جدید، کافی است که مدارک زیر را ارسال نمایید:

  • تصویر صفحه اول شناسنامه
  • تصویر پشت و روی کارت ملی

  با آپلود کردن این مدارک، حساب شما در مدت زمان بسیار کوتاه وریفای شده و می‌توانید از خدمات ارزپال استفاده نمایید. همچنین ارزپال امکان “کسب درآمد” بر اساس معرفی دوستان را نیز فراهم کرده است که می‌توانید بیشتر با آن آشنا شوید. تصویر باکس مربوط به ارسال مدارک در زیر نمایش داده شده است.

  بهترین صرافی خرید تتر

  تبریک، در چند مرحله کوتاه، حساب شما آماده شده تا خرید تتر را به بهترین قیمت و از بهترین سایت خرید تتر انجام دهید.

  بهترین سایت خرید تتر، باید ویژگی‌های زیر را داشته باشد:

  • قابلیت خرید تتر ارزان
  • خرید تتر trc20
  • احراز هویت سریع
  • کارمزدهای بسیار پایین
  • پنل کاربری تمام اتوماتیک
  • قابلیت نقد کردن درآمدهای ارزی

  با توجه به ارزیابی‌های انجام شده، ارزپال بهترین سایت خرید تتر معرفی شده است. برای ثبت نام در ارزپال اینجا را کلیک کنید.

  در صرافی دیجیتال ارزپال، قیمت روز تتر بر اساس قیمت روز دلار در بازار آزاد محاسبه شده و به همین جهت نیز قیمت‌ها دائما در حال به روز رسانی است تا بهترین قیمت خرید تتر برای کاربران لحاظ شود.

  خیر. تمامی وبسایت‌های معتبر که به صورت قانونی در حال فعالیت هستند، موظف به احراز هویت کاربران هستند. با این حال، ارزپال مراحل احراز هویت را بسیار آسان نموده و تنها کافی است که تصویر صفحه اول شناسنامه، تصویر پشت و روی کارت ملی را ارسال نموده و یک حساب بانکی معرفی نمایید. احراز هویت ارزپال در ساعات اداری در کمترین زمان ممکن (در چند دقیقه) انجام خواهد شد.

  5/5 - (1 امتیاز)
  راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) دنبال کردن پیج اینستاگرام

  مطالب زیر را حتما بخوانید:

  قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  لینک کوتاه: