پی سیف ووچر ❤️ بهترین قیمت خرید و فروش آنی

دسته بندی :خدمات پرداخت ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ حسین 95
پی سیف ووچر

پی سیف ووچر

پی سیف ووچر یکی از خدمات مجموعه‌ای با نام Paysafecard بوده که امکان خرید آنلاین را بدون نیاز به احراز هویت و یا حتی ساخت حساب کاربری، فراهم می‌کند. پیش از معرفی Paysafe voucher بهتر است ابتدا با مجموعه پی سیف کارت آشنا شویم.

پی سیف کارت

پی سیف کارت یک مجموعه‌ی خدمات پرداخت اینترنتی است که در سال 2000 میلادی و در کشور اتریش و شهر وین تاسیس گردید. شعار این مجموعه، پرداخت آنلاین نقد بوده و منظور آن‌ها، تامین امنیت پرداخت آنلاین به کمک کارت‌هایی با مبالغ از پیش تعیین شده است. هم اکنون، خدمات این مجموعه در بیش از 40 کشور به صورت مستقیم در دسترس مشتریان است.

راهنمای پی سیف ووچر
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  مجموعه Paysafecard توانست دو رقیب اصلی خود با نام‌های Wallie آلمانی و Ukash انگلیسی را خریداری کرده و خودش نیز در سال 2018 میلادی، توسط مجموعه انگلیسی Skrill که خدمات والت (کیف پول) دیجیتال ارائه می‌کند، خریداری شد. در حال حاضر، نام اصلی مجموعه به Paysafe Group تغییر یافته و تحت قوانین و رگولاتوری ایرلند (بخشی از بریتانیای کبیر) در حال فعالیت است.

  تاریخچه پی سیف کارت

  در سال 2000 میلادی، مجموعه پی سیف کارت توسط چهار نفر که یکی از آن‌ها برای مدتی نیز مدیر عامل آن بود، تاسیس گردید. گفتنی است که تاسیس این مجموعه با همکاری فنی متخصصانی از شرکت IBM استرالیا انجام شد و به همین دلیل، به سرعت توانست راه خود را به کشور آلمان نیز باز کند. مدیرعامل پی سیف کارت فردی به نام آرمین ساجدار (Armin Sagedar) بود و برای ورود به آلمان، فرد دیگری با نام میشل مولر (Michael Muller) مدیریت مجموعه را بر عهده گرفت.

  در سال 2005 میلادی، این مجموعه توانست بودجه‌ی حمایت از برنامه‌های خدمات الکترونیک را از اتحادیه‌ی اروپا دریافت نموده و به سرعت وارد کشورهای اسلوونی، یونان، اسلوواکی، اسپانیا و بریتانیا شود. در سال 2008 میلادی، مجموعه توانست مجوزهای لازمه را برای ارائه‌ی پول‌های الکترونیک با مبلغ محدود دریافت نموده تا بتواند این پول‌ها یا همان ووچرها که با نام پی سیف ووچر شناخته شد، در سرتاسر اتحادیه‌ی اروپا، ارائه نماید. نهایتا در سال 2008 میلادی نیز توانست مجوزهای لازمه از کشور سوئیس را نیز دریافت کرده تا به عنوان یک مجموعه معتبر جهانی، شناخته شود.

  تاریخچه فروش پی سیف ووچر

  در اوایل و در سال 2002 میلادی، شروع به فعالیت، پی سیف ووچر برروی تکه‌های کاغذ و در مکان‌های مشخص به فروش می‌رسید (همانند کارت‌های شارژ ایرانسل). این مجموعه هیچ فروش مستقیمی نداشت و تمامی این کارت‌های پرداخت توسط مغازه‌ها، رستوران‌ها، دفاتر پست و … ارائه شده بود که مجموع عددی آن‌ها در سرتاسر مناطق به 600،000 عدد می‌رسید. امروزه، نسخه‌ی چاپی پی سیف دیگر وجود نداشته، اما همچنان سیستم فروش بر مبنای خرید از شخص ثالث (فروشگاه‌های دیگر) تنظیم شده است.

  خدمات پی سیف کارت چیست؟

  پی سیف کارت همانند پرفکت مانی، وبمانی و …، یک روش امن و سریع برای پرداخت‌های اینترنتی است. از همین رو، پی سیف کارت سه خدمت مشخص را برای کاربران خود ارائه کرده است. خدمت اول همان پی سیف ووچر بوده که در مبالغی کمتر از 100 یورو عرضه شده است. این ووچرها شامل 16 حرف انگلیسی و عدد بوده که حاوی مبلغ مشخصی از پول هستند.

  خدمت دیگر این مجموعه، ارائه‌ی کارت‌های فیزیکی با نام پی سیف کارت است که برای خرید آن‌ها باید به مراکز فروش این مجموعه در بیش از 40 کشور مراجعه کرده و این کارت‌ها را که باز هم مبالغ آن‌ها از پیش تعیین شده است، خریدرای نمود. طبیعتا، پی سیف کارت در ایران هیچ شعبه‌ای برای فروش نداشته و امکان خرید پی سیف کارت در ایران وجود ندارد. در منطقه خاورمیانه، فروشگاه‌های این مجموعه تنها در کشورهای کویت، ترکیه و امارات متحده عربی وجود دارند.

  آخرین خدمت این مجموعه، حساب پی سیف کارت است. افرادی که امکان خرید پی سیف کارت (فیزیکی) را داشته باشند، می‌توانند حساب رایگان پی سیف کارت را ایجاد کرده تا به سادگی موجودی و تراکنش‌های خود را رصد کرده و همچنین در هر زمان، به جای استفاده از کد 16 رقمی پی سیف ووچر، از نام کاربری و پسورد خود برای انجام تراکنش‌ها استفاده نمایند.

  مزایای حساب پی سیف کارت

  مزایای پی سیف ووچر

  خرید پی سیف ووچر

  باز کردن حساب پی سیف کارت

  در کشورهایی که امکان استفاده از پی سیف کارت (کارت فیزیکی) وجود داشته باشد، افراد می‌توانند برای اطمینان از امنیت پول خود و همچنین انجام تراکنش‌های بی‌نام و بدون قابلیت ردگیری (همانند پول نقد! که شعار مجموعه نیز هست)، حساب پی سیف کارت باز کرده و از خدمات آن استفاده نمایند. برای ساخت این حساب، می‌توانید به سایت اصلی این مجموعه مراجعه نمایید (برروی این لینک کلیک کنید). دقت داشته باشید که سایت اصلی فیلتر بوده و نیاز به تغییر آی پی خواهید داشت. طبیعتا برای انجام  کارهای مالی، استفاده از آی پی ثابت که تغییر ننماید، انتخاب بهتری است.

  my paysafecard چیست؟

  پس از افتتاح حساب، می‌توانید به پنل کاربری این مجموعه دسترسی داشته باشید و از خدمات پنل کاربری آن با نام My Paysafecard استفاده نمایید. از این پنل، امکان رصد کردن تمامی تراکنش‌ها، صدور ووچرهای جدید و همچنین خرید کارت فیزیکی جدید و کنترل بالانس پی سیف ووچر استفاده نمایید.

  خرید پی سیف ووچر

  روش آسان‌تر برای استفاده از خدمات این مجموعه، خرید پی سیف ووچر بوده که با کمک آن، کد 16 رقمی با مبلغ مشخص (تا 100 یورو) در اختیار شما قرار خواهد گرفت. این ووچرها نیز بی‌نام بوده و امکان رصد کردن آن‌ها وجود ندارد. به همین جهت نیز در کشورهای اروپایی، عموما از پی سیف ووچر برای شارژ پنل کاربری وبسایت‌های پیش بینی ورزشی استفاده می‌شود.

  اما در ایران، از آنجاییکه دسترسی به روش‌های پرداخت خارجی بسیار محدود است، از پی سیف ووچر به عنوان روش اصلی برای شارژ پنل کاربری بازی‌های آنلاین استفاده می‌شود. در سطح جهانی، پی سیف کارت با هزاران وبسایت مختلف همکاری داشته که می‌توان به سادگی، از کد ووچر استفاده نموده و خریدهای آنلاین را انجام داد. در بخش‌های بعدی، لیستی از مهمترین وبسایت‌هایی که می‌توان به کمک پی سیف ووچر از آن‌ها خرید اینترنتی انجام داده و یا پنل کاربری را شارژ نمود را ارائه خواهیم کرد.

  قیمت پی سیف ووچر

  پی سیف ووچر به عنوان یک روش پرداخت جهانی، بر اساس قیمت روز دلار یا یورو قیمت‌گذاری می‌شود. هم قیمت خرید و هم قیمت فروش پی سیف ووچر اندکی بالاتر از قیمت آزاد ارز بوده و تفاوت قیمت خرید و فروش نیز عموما عدد یا درصد مشخصی از قیمت آزاد ارز است. برای مشاهده‌ی بهترین قیمت خرید پی سیف ووچر، کافی است به پنل کاربری ارزپال مراجعه نمایید.

  خرید با پی سیف ووچر

  به نقل از سایت اصلی پی سیف کارت، این مجموعه با هزاران وبسایت همکاری داشته که در میان آن‌ها، اسامی زیر به چشم می‌خورد. به سادگی می‌توان با استفاده از پی سیف کارت (فیزیکی) و یا پی سیف ووچر، از خدمات سایت‌های زیر استفاده کرد:

  • آدیداس (فروشگاه‌های محصولات ورزشی)
  • مایکروسافت (برای شارژ پنل کاربری ایکس باکس)
  • آی تیونز (خرید اپ، بازی، موسیقی و … از اپل)
  • نتفلیکس (شبکه اینترنتی استریم فیلم و سریال)
  • نینتندو (شارژ پنل کاربری)
  • اسپاتیفای (اپ اینترنتی موسیقی)
  • پلی استیشن استور (شارژ پنل کاربری کنسول‌های پلی استیشن)
  • آمازون آلمان (فروشگاه اینترنتی)
  • مجموعه Airbnb (اجاره محل اقامت)
  • مجموعه DA ZN (َشبکه اینترنتی استریم ویدئوهای ورزشی)
  • مجموعه FlixBus (موسسه خدمات حمل و نقل بین شهری آلمان)
  • مجموعه Foot Locker (فروشگاه آمریکایی محصولات ورزشی)
  • مجموعه Twitch
  • مجموعه Tripgift
  • مجموعه zalando
  • مجموعه Epic Games
  • مجموعه League of Legends
  • مجموعه Roblox
  • مجموعه Steam

  همانطور که مشاهده می‌کنید، با استفاده از پی سیف ووچر می‌توان همه‌ی پلتفرم‌های بازی آنلاین را بسیار ساده و سریع شارژ نمود. برای مثال، برای شارژ پنل کاربری کنسول پلی استیشن، تنها کافی است که وارد قسمت تنظیمات شده و در قسمت Redeem Code، کد 16 رقمی پی سیف ووچر را وارد نموده تا مبلغ مد نظر شما، به صورت آنی به حساب کاربری منتقل شده تا بتوانید هم به صورت آنلاین بازی کرده و هم از خریدهای داخل بازی را انجام دهید.

  آموزش خرید پی سیف ووچر

  برای خرید پی سیف ووچر به هر مبلغ مد نظر (با توجه به محدودیت‌های خود Paysafecard)، کافی است ابتدا وارد پنل کاربری کارتی شو شده و از منوی سمت راست، برروی گزینه خدمات پی سیف ووچر کلیک نمایید. در صورتیکه هنوز ثبت نام نکرده‌اید، ابتدا برروی دکمه‌ی زیر کلیک کرده و مراحل ثبت نام را دنبال کنید تا حساب ارزپال شما، راه‌اندازی شود.

  در صورتیکه حساب کاربری دارید، وارد پنل کاربری خود شده و مراحل را مطابق تصویر زیر دنبال کنید.

  بهترین قیمت پی سیف ووچر
  انتخاب خدمات پی سیف از منوی سمت راست پیشخوان پنل کاربری ارزپال

  پس از کلیک کردن برروی گزینه خدمات پی سیف، مطابق تصویر زیر برروی گزینه‌ی خرید (یا در صورت تمایل، فروش) پی سیف کلیک کرده و در صفحه‌ی باز شده، ابتدا مقدار را وارد نموده (عدد 1)، سپس قیمت یا مبلغ آنی را مشاهده کنید (عدد 2) و نهایتا برروی گزینه‌ی تایید (عدد 3) کلیک کنید. در صورتیکه پیشتر اطلاعات بانکی خود را تایید کرده باشد، به درگاه پردخت منتقل خواهید شد.

  خرید آنی پی سیف ووچر
  انتخاب مبلغ و مشاهده قیمت سفارش

  پس از پرداخت معادل ریالی، کد پی سیف ووچر از طریق ایمیل و پیامک و در کمترین زمان ممکن برای شما ارسال شده که از همان زمان، قابل استفاده است. همچنین از طریق پنل کاربری و در بخش سفارش‌ها من، تمامی تراکنش‌ها و سفارشات انجام شده، قابل مشاهده هستند.

  بررسی موجودی پی سیف ووچر

  در صورتیکه مبلغ ووچر شما بیشتر از خرید انجام شده باشد، می‌توانید باقیمانده موجودی را از طریق بخش Balance در وبسایت اصلی و یا به کمک برنامه پیسیف کارت (قابل دانلود از گوگل پلی و اپ استور) بررسی نمایید. دقت داشته باشید که موجودی این ووچرها منقضی نشده، اما در صورتیکه بیشتر از یک سال از ایجاد ووچر گذشته باشد، مبلغ 3 یورو بابت هزینه‌ی نگهداری از حساب ووچر کسر خواهد شد.

  جالب است بدانید که اگر بیش از یک ووچر در اختیار شما باشد، می‌توانید از موجودی ووچرها (تا سه عدد) استفاده کرده تا یک پرداخت اینترنتی را تکمیل نمایید. برای این کار، کافی است تا کد ووچرها را بدون فاصله و پشت هم وارد نمایید. بدین ترتیب، شما می‌توانید از تمامی موجودی ووچرهایی که در اختیار شما هست، استفاده نموده و حتی 1 سنت هم در پی سیف ووچر باقی نگذارید.

  پی سیف ووچر یکی از خدمات مجموعه پرداخت اینترنتی پی سیف کارت بوده که در کشور اتریش تاسیس گردیده و در حال حاضر تحت قوانین مالی بریتانیا فعالیت می‌کند. پی سیف ووچر نیز همانند پرفکت مانی، ووچرهایی با مبلغ از پیش تعیین شده است که امکان خرید اینترنتی سریع و آسان و یا شارژ پنل کاربری را در اختیار دارندگان خود قرار می‌دهد. این ووچرها در مبالغ متنوعی عرضه شده که از این لینک می‌توانید برای خرید ووچر با بهترین قیمت اقدام نمایید.

  در حال حاضر، پی سیف کارت در 40 کشور دنیا مستقیما فعالیت داشته و با بیش از هزاران مجموعه آنلاین همکاری می‌کند. معروف‌ترین مجموعه‌های طرف قرارداد با پی سیف کارت به شرح زیر هستند:

  • آدیداس
  • مایکروسافت (و کنسول ایکس باکس)
  • آی تیونز
  • نتفلیکس
  • اسپاتیفای
  • پلی استیشن استور (کنسول‌های پلی استیشن)
  • مجموعه Airbnb
  • نینتندو
  • آمازون آلمان
  • ....

  ارزپال، با بهره‌گیری از پنل قدرتمند و تمام اتوماتیک خود، واسطه‌های خرید و فروش انواع ووچر را کنار گذاشته و بهترین قیمت را برای خرید انواع ووچر ارائه کرده است. همچنین، تمامی سفارشات در کمترین زمان ممکن انجام شده و از طریق پیامک و ایمیل ارسال خواهند شد.

  5/5 - (1 امتیاز)
  راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) دنبال کردن پیج اینستاگرام

  مطالب زیر را حتما بخوانید:

  قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  لینک کوتاه: