صدور ووچر پرفکت مانی و نحوه استفاده از آن

 

پرفکت مانی یکی از سیستم ‌های ارائه دهنده خدمات مربوط به پرداخت الکترونیک به حساب می ‌آید که شما می‌ توانید از طریق آن انتقال وجه و مبالغ مختلف را در سراسر دنیا به انجام برسانید. در واقع می ‌توانید از آنها شبیه به کارت هدیه یا گیفت کارت گوگل پلی هم استفاده کنید و یک خرید آنلاین خوب داشته باشید اما سوال اینجاست که صدور ووچر پرفکت مانی که به عنوان کارت هدیه هم از آن یاد می ‌کنند، چگونه است و نحوه استفاده آن چیست?

توضیحات کلی در مورد ووچر پرفکت

اگر بخواهیم خیلی ساده برای شما توضیح دهیم، می ‌توانیم صدور ووچر پرفکت مانی را این گونه شرح بدهیم. برای اینکه بخواهید  سیم کارت خود را شارژ کنید، باید قبض موبایل پرداخت شود تا شارژ انجام شود اما راه حل دیگر این است که یک کارت شارژ بخرید و کد آن را وارد کنید تا سیم کارت شما شارژ بشود. دقیقاً روشی که ووچر پرفکت مانی دارد. در این سیستم ووچر یک کد ۱۰ رقمی است که در کنارش یک کد فعال ‌سازی ۱۶ رقمی هم است. شما می‌توانید از این روش به عنوان پرداخت سریع استفاده کنید و حساب کاربری خود را شارژ کنید.

در واقع از این طریق می‌توانید دریافت دستمزد یا انتقال وجه  یا خرید آنلاین ارز دیجیتال را به انجام برسانید که همگی جزو کاربردها و امکانات پرفکت مانی به حساب می‌ آید. در واقع ووچر شبیه به کارت شارژ پرفکت مانی عمل می ‌کند که شما از طریق آن توانایی شارژ برای حساب خودتان یا حساب دیگران را شارژ کنید.

نحوه صدور ووچر پرفکت و استفاده از آن

چگونگی صدور پرفکت مانی جزو مواردی است که همیشه افراد راجع به آن سوال می‌ کنند. در واقع پروسه و فرایند صدور آنها برای افرادی مناسب است که یک حساب پرفکت مانی با موجودی مشخص دارند.

شما می‌توانید از این طریق از حساب ووچر برداشت داشته باشید اما برای این کار باید به بخشی با عنوان withdraw مراجعه کنید. از بین روش‌ های مختلف برای برداشت پول گزینه ‌ای را به عنوان  e-Voucher انتخاب کنید.

در این شرایط یک فرم برای شما نمایش داده می ‌شود که در آن حساب پرفکت مانی و مبلغ را مشخص می‌ کنید. بعد از آن یک گزینه پیش روی شما قرار می ‌گیرد که عنوان آن Purchase a new e-Voucher است و باید روی آن کلیک کنید. بعد از اینکه کلیک را انجام دادید، ووچر به طور کامل برای شما ساخته می ‌شود. بعد از اینکه کارتان را انجام دهید، یک سری کد به شما نمایش داده می‌شود که می‌توانید خیلی راحت برای خرید آن را استفاده کنید.

نکته‌ای که باید مدنظر قرار دهید، این است که اگر می‌ خواهید حساب کاربری خود را از طریق ووچر شارژ کنید، باید به بخشی تحت عنوان deposit مراجعه کنید. حتی برای خرید آنلاین پرفکت مانی هم راجع به این موضوع برای شما صحبت می ‌کنند. سپس باید گزینه ‌ای که در قسمت انتهایی قرار دارد، تحت عنوان  e-Voucher  را کلیک کنید تا ادامه کار شما پیش برود.

بعد از انجام تمام مراحل بالا یک فرم دیگر برای شما ارسال می شود که کد فعال‌ سازی و کد دیجیتالی را از شما درخواست می ‌کند. کافی است که شما اطلاعات کافی را وارد کنید و با ارائه یک کد امنیتی وتر برای شما فعال خواهد شد.

بعد از انجام مراحل بالا شارژ حساب کاربری برای شما انجام می‌شود. سپس باید گزینه‌ای با عنوان complete activation را انتخاب کنید تا پروسه فعال‌سازی به طور کامل برای شما انجام گردد. برای اینکه خرید اینترنتی را انجام دهید، هم کار سختی در پیش ندارید. کافی است که وارد سایت‌های مد نظر بشوید. آنقدر این کار برایتان راحت خواهد بود که خیلی سریع می‌توانید ووچر پرفکت مانی را شارژ کرده و از آن استفاده کنید. به خاطر همین است که ووچر همیشه طرفدار زیادی دارد.

برای اینکه بتوانید پروسه خرید پرفکت مانی را انجام دهید، توصیه ما این است که به سایت ارزپال مراجعه کنید. تمامی اطلاعات را می‌توانید از داخل سایت به دست بیاورید. از طرفی خرید آسانی داشته باشید و یک سیستم عالی انتقال پول را تجربه کنید.

جمع ‌بندی

در این مقاله به طور کامل راجع به نحوه صدور ووچر پرفکت و مراحل انجام آن برایتان توضیح دادیم تا اگر قصد انجام این کار را دارید، خیلی راحت‌تر بتوانید کارتان را پیش ببرید. با اطلاعات به دست آمده در این مقاله کارتان سریع‌تر پیش می‌رود و می‌دانید که در هر مرحله باید چه کار کنید، در نتیجه سردرگم نخواهید شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *