چگونه کارت اعتباری خود را بسازیم؟

 

آیا تا به حال برایتان اتفاق افتاده بخواهید از سرویس‌ هایی استفاده کنید که برای وارد شدن در آنها نیازمند اطلاعاتی مانند کردیت کارت یا کارت اعتباری بین المللی داشته باشید؟! در چنین حالتی احتمالاً نمی‌ دانید باید چه کار کنید و حتی خیلی از شما از این موضوع مطلع نیستید که قادر هستید کارت اعتباری خودتان را بسازید و خرید و فروش یا نقل و انتقالات پول را به صورت بین المللی خیلی راحت انجام دهید. ما در این مقاله می‌خواهیم برایتان توضیح دهیم که چگونه کارت اعتباری بسازید.

کردیت کارت چیست؟

کارت اعتباری که نام لاتین آن کردیت کارت است، یک نوع از کارت ‌های بانکی به حساب می‌آید که به یکی از دو شبکه‌های ویزا کارت یا مستر کارت اتصال پیدا می ‌کند. از لحاظ شکل ظاهری شبیه به همان کارت بانکی است که داخل ایران استفاده می‌ کنید. یکی از اصلی‌ترین دلایلی که باعث محبوبیت آنها شده، این است که شما می‌توانید آن را به حساب اصلی خودتان اتصال دهید و حین تراکنش مالی یا خرید روزانه از آنها استفاده کنید.

چگونه کارت اعتباری بسازیم؟

سوالی که خیلی از شما می ‌پرسید تا بتوانید مبادله سریع را انجام دهید، این است که ما خودمان چگونه کارت اعتباری داشته باشیم؟ وب سایت ‌ها و اپلیکیشن‌ های زیادی وجود دارند که از طریق آنها می‌توانید یک کردیت کارت رایگان داشته باشید. البته باید به این موضوع توجه کنید. اطلاعاتی که توسط آنها تولید می ‌شوند، گاهی اوقات اعتبار ندارند و حتماً باید به منابعی مراجعه کنید که می ‌دانید کاملاً امن و مطمئن هستند.

به هر حال اولین کاری که شما باید انجام دهید، این است که یک حساب ارزی افتتاح کنید و یک سری مدارک ارائه دهید که نشان می ‌دهد اقامت شما در کشور ترکیه تایید شده است. اگر هم نمی ‌توانید چنین مدارکی ارائه دهید، باید از خدمات مجموعه‌ های مختلف مانند ارزپال استفاده کنید تا بتوانید کردیت کارت را دریافت نمایید. وقتی که کارت اعتباری معتبر داشته باشید، نام شما روی آن درج می ‌شود و این می ‌تواند یک راه احراز هویت به حساب بیاید.

شرایط دریافت کارت اعتباری

برای اینکه بتوانید کارت اعتباری خودتان را بسازید، یک سری شرایط وجود دارد که باید آنها را دارا باشید تا به این مهم دست پیدا کنید که شامل موارد زیر می‌باشد:

  • اول از همه اینکه حساب بانکی شما همراه با یک کردیت کارت از شبکه ویزا یا مستر کارت از زراعت بانک کشور ترکیه افتتاح شده باشد.
  • سطح کارت شما باید گلد یا طلایی باشد.
  • مهم‌تر از همه اینکه نام شما باید روی کارت به صورت برجسته حک شده باشد تا افتتاح حساب به صورت دقیق با احراز هویت انجام شود.
  • برای اینکه حساب باز کنید، نیازمند دیپوزیت مبلغ ۱۱ هزار لیر می‌باشید.

راه‌ های دیگر ساخت کارت اعتباری

شما می‌توانید کارت اعتباری مستر کارت را هم بسازید. اولین کاری که باید انجام دهید، این است که وارد گوگل کروم بشوید. آدرس وب سایت fakedate.net/generate را وارد کنید. سپس از پنل قسمت چپ وب سایت روی گزینه با عنوان تولید کارت اعتباری یا Generate credit card کلیک نمایید.

یک صفحه برای شما باز می ‌شود که باید تا قسمت پایین آن را دنبال کنید تا به عبارتی به عنوان Issuing Network برسید و مستر کارت را انتخاب کنید‌. سپس در قسمت country کشور مورد نظر برای ساخت کارت اعتباری رایگان را انتخاب کنید.

بعد از انتخاب تمامی این گزینه‌ها روی گزینه Generate Again در سمت راست کلیک کنید. سپس یک سری اطلاعات در اختیار شما قرار می‌گیرد که مربوط به مستر کارت یا کارت اعتباری شماست و تمامی آنها زیر عبارت Generate Data نمایش داده می‌شود. مثلاً شماره کارت، نام دارنده کارت، کشور، آدرس، تاریخ انقضا و کد CVV به نمایش درآورده می‌شود. اگر هم نیازمند آدرس کارت هستید، کشور انتخابی شما باید روی ایالات متحده آمریکا باشد.

جمع ‌بندی

شما از طریق کارت‌ های اعتباری می ‌توانید از ارز دیجیتال هم استفاده کنید یا جابجایی و نقل و انتقال پول را در سراسر دنیا خیلی راحت به انجام برسانید. ما نحوه ساخت کردیت کارت و مستر کارت را در این مقاله به طور کامل برای شما توضیح دادیم. اگر نیازمند اطلاعات بیشتر هستید، می‌توانید به سایت ارز پال مراجعه کنید. داخل این سایت می‌توانید کیف پول‌های دیجیتال مانند پرفکت مانی را هم تهیه کنید و تمامی اقدامات مربوط به ساخت کارت‌های اعتباری را هم پیش ببرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *