تفاوت پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی چیست؟

 

اگر شما نیاز به نقل و انتقال پول برای خارج از کشور داشته باشید، باید به سراغ یک سیستم قابل اعتماد بروید. یکی از آنها پرفکت مانی است. حتماً نام پرفکت مانی را زیاد شنیده‌اید، چون می‌دانید یکی از محدود منابعی است که تحریم روی آن اعمال نمی ‌شود. از طرفی می ‌توانید آپشن‌های زیادی را از آن شاهد باشید. چیزی که به گوش تان خورده است اما شاید راجع به آن اطلاعات نداشته باشید، ووچر پرفکت مانی است که ما در این مقاله می‌خواهیم راجع به تفاوت این دو مورد با شما صحبت کنیم. پس تا انتها ما را همراهی کنید.

ووچر پرفکت مانی چیست؟

قبل از اینکه بخواهیم راجع به تفاوت این دو مورد صحبت کنیم، بهتر است که یک تعریف از ووچر ارائه دهیم. برای اینکه بتوانید از سیستم مالی پرفکت مانی استفاده کنید؛ باید از آن برای پرداخت دلاری یا استفاده از ووچر استفاده نمایید. ووچر پرفکت مانی شبیه به کارت هدیه عمل می‌کند. شما خیلی راحت از بانک‌ های مختلف می ‌توانید اقدام به تهیه آنها نمایید. موجودی مشخص یک کارت هدیه بانکی معمولاً از ۱۰۰ هزار تا ۵۰۰ هزار تومان یا حتی بیشتر است. در مورد ووچر هم دقیقاً چنین موضوعی وجود دارد و شما نیازی به داشتن حساب در آن بانک هم نخواهید داشت.

تفاوت ووچر پرفکت مانی با پرفکت مانی

در واقع هر دو یک سیستم پرداخت بین المللی هستند که به شما این امکان را می ‌دهند تا از بسترهای مختلف بتوانید خرید خود را انجام دهید. فقط یک تفاوت در مورد آنها وجود دارد و آن هم در نحوه استفاده از آنهاست که کارمزد خرید و تراکنش را در بر می‌گیرد. اگر شما به صورت مستقیم از حساب پرفکت مانی استفاده کنید، هیچ گونه کارمزدی پرداخت نمی ‌شود. در نتیجه معامله سریع شما خیلی بهتر از آب در خواهد آمد و می ‌توانید در هزینه‌ ها تا حد زیادی صرفه‌جویی کنید اما اگر به سراغ ووچر پرفکت مانی بروید و کارمزد برابر با ۱/۹۹ درصد برای شما در نظر گرفته می ‌شود.

پرفکت مانی کاربرد های بسیار زیاد و گسترده‌ای دارد‌. جدا از کاربرد هایی که می‌توانیم برای آن در نظر بگیریم، باید حواسمان به ضریب اطمینان هم باشد. در واقع سطح اطمینان و اعتمادی که از این وب سایت ‌ها وجود دارد و شما می ‌توانید از طریق پرفکت مانی این کار را انجام دهید، خیلی بالاست و یک نوع روش پرداخت مستقیم بسیار امن به حساب می ‌آید اما اگر بخواهیم خیلی صادقانه با شما صحبت کنیم، باید گفت اگر بخواهید از روش پرداخت مستقیم پرفکت مانی استفاده کنید، ممکن است یک سری افراد سودجو و هکر به حساب شما دسترسی داشته باشند و بتوانند با کلاه برداری حساب بانکیتان را خالی کنند. در چنین حالتی شما به جای خرید پرفکت مانی باید به سراغ ووچر بروید.

اگر با استفاده از ووچر باز هم ضرر و زیان مالی شامل حال شما شود، یا هرگونه کلاهبرداری یا مشکلی اتفاق بیفتد، ضرر و زیانی که وارد می ‌شود؛ فقط محدود به مبلغ ووچر صادر شده برای شما خواهد بود. یعنی در حساب بانکی شما هیچ گونه تهدیدی وجود ندارد و این می‌تواند یکی از مزیت ‌های ووچر نسبت به پرفکت مانی باشد.

با تمام توضیحات ارائه شده، اگر شما هم نیاز به خرید پرفکت مانی یا ووچر پرفکت مانی دارید، کافی است که به وب سایت ارزپال مراجعه کنید. آنها می‌توانند اطلاعات کافی را در اختیار شما قرار دهند. حتی شما می ‌توانید در این سایت اقدام به خرید کارت اعتباری هم کنید. از طرفی خرید آنلاین پرفکت مانی از طریق این سایت امکان‌پذیر است‌. مشاورین داخل سایت اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می‌دهد و می‌توانید با کمترین ضرر و زیان در سایت‌های زمان ممکن انتقال و جابجایی پول را به انجام برسانید، بدون اینکه مشکلی در مسیرتان وجود داشته باشد‌.

جمع ‌بندی

اگر شما هم نیاز به انتقال پول دارید و می ‌خواهید جابجایی پول را در خارج از کشور به بهترین شکل ممکن به انجام برسانید، باید به یکی از سرویس ‌های انتقال پول مورد اطمینان مراجعه کنید. ما پرفکت مانی را همیشه معرفی می‌کنیم اما عنوان دیگری با عنوان ووچر پرفکت مانی هم وجود دارد که ما تفاوت این دو مورد را به طور خیلی واضح و دقیق برای شما بیان کردیم تا بدانید که کدام یک می‌تواند مناسب‌تر باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *