تحلیلگری که کف قیمت بیت کوین را به درستی پیش‌بینی کرده بود، ۲ سناریو را برای آینده BTC مطرح کرد

پیش بینی قیمت بیت کوین

یک تحلیلگر شناخته‌شده ارز دیجیتال پیش‌بینی کرده که قیمت بیت کوین در این مرحله احتمالا آخرین اصلاحات خود را انجام داده و سپس وارد چرخه صعودی بعدی می‌شود.

به گزارش والکس و به نقل از دیلی هودل، تحلیل‌گر معروف ارز دیجیتال که با نام مستعار DonAlt در یوتیوب فعالیت می‌کند، پیش‌بینی کرده که قیمت بیت کوین در آینده، نزدیک بیش از ۴۷ درصد افزایش یابد. این تحلیل‌گر قبلا نیز با دقت خوبی کف قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۲ را پیش‌بینی کرده بود.

کانال یوتیوب DonAlt به نام TechnicalRoundup بیش از ۵۸۶۰۰ دنبال کننده دارد. او در آخرین ویدیوی خود گفته که منطق این میزان افزایش قیمت، آمادگی بیت کوین برای یک روند اصلاحی دیگر و سپس شروع چرخه صعودی بعدی است.

DonAlt اضافه کرده:اگر از سطح قیمت فعلی پایین‌تر برویم، افزایش قیمت آسان‌تر خواهد بود. در این صورت، پیش‌بینی می‌کنم که قیمت بیت کوین در چرخه بعدی به ۸۰ هزار تا ۱۰۰ هزار دلار برسد. اما در صورتی که از اکنون شاهد افزایش قیمت باشیم، احتمالا چرخه بعدی بین ۷۰ هزار دلار تا ۹۰ هزار دلار خواهد بود و دیرتر به قیمت ۱۰۰ هزار دلار می‌رسیم.

DonAlt‌ گفته که قیمت بیت کوین احتمالا برای مدتی طولانی در این سطوح باقی می‌ماند. اما در عوض، شاهد داغ شدن بازار آلت کوین‌ها ‌خواهیم بود که از اکنون نیز آمادگی خود را برای یک بازار گاوی نشان داده‌اند.

پیش بینی قیمت BTC

دیگر سناریوی تحلیل‌گر شناخته‌شده، سقوط قیمت بیت کوین در مرحله فعلی به ۵۰ هزار دلار است. در هر صورت به نظر او روزهای آتی، آخرین فرصت برای سرمایه‌گذاران پیش از شروع واقعی بولران خواهد بود. او افزوده که به احتمال زیاد، اکنون در آخرین مراحل اصلاح قیمت پیش از روند صعودی بعدی هستیم. او برای تایید منطق خود به اوج گیری قیمت بیت کوین در روز چهارم مارس ۲۰۲۴ (۱۴ اسفند ۱۴۰۲) و سپس افت آن تا روز ۱۱ مارس (۲۱ اسفند ۱۴۰۲) اشاره کرده است.

خرید بیت کوین

پیش‌بینی شما از قیمت این ارز دیجیتال در کوتاه‌مدت چیست؟

این مطلب براساس منابع رسانه‌ای و دیدگاه کارشناسان بازار نوشته شده و به منزله مشاوره‌ی مالی نیست. ارزپال هیچگونه تصمیم مالی مبتنی بر این محتوا را تایید نمی‌کند. لازم است پیش از هر سرمایه‌گذاری، تحقیقات کامل انجام دهید و از مشاوران مالی متخصص و مورد اعتماد کمک بگیرید.

برای مطالب بیشتر مجله ارزپال را دنبال نمایید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *